O MNE

Jmenuji se Jana Hrbáčková a v rámci své terapeutické práce s klienty pracuji zejména s metodou kineziologie a rodinných a systemických konstelací. Uvedeným metodám se věnuji od roku 2018, kdy jsem se v návaznosti na mou životní situaci rozhodla zjistit proč se určité věci v mém životě dějí a nalézt především příčiny mého prožívání a jednání v těchto situacích. Díky nacházení emočních bloků a vzorců chování, jejich zvědomění, zpracování a následujícím porozuměním sobě samé přicházím na to, jak dosahovat lepší kvality svého života.

Co začalo jako cesta za účelem osobního poznání, otevření a zpracovávání složitých životních situací, pokračovalo několikaletým studiem odborných výcviků a seminářů a otevřením poradny pro všechny, kdo cítí potřebu přijít na příčiny svých emocí a jednání, které nevedou tam, kam by chtěli. Prostě a jednoduše, přijít na to PROČ.

Absolvovala jsem výcvik v Praktické kineziologii – odblokování příčin psychických a fyzických problémů a výcvik Rodinných konstelací u renomované terapeutky Anny Zámiškové a jsem frekventantem výcviku ve skupinové psychoanalytické psychoterapii pod vedením Doc. PhDr. Jiřího Kocourka, Dr. v Institutu aplikované psychoanalýzy. Mám magisterský titul z právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Absolvovala jsem rovněž i specializovaný seminář o Bachových esencí, jejich užití a sestavení klientovi přímo na míru.

Svým klientům na sezeních vytvářím bezpečný prostor, kde mohou přinášet veškeré své vnímání a prožívání životních situací, ve kterých se nachází. Prostor, kde naleznou empatický přístup ke svým problémům, s kterými se potýkají, a kde se společně snažíme nalézat příčiny jejich potíží a odstraňovat emoční bloky a vzorce chování, které již ničemu neslouží.